Bankų veikla, finansavimas ir draudimas

 

Turime sukaupę ženklią patirtį konsultuojant vietos ir tarptautinius bankų, finansų ir draudimo paslaugų teikėjus vystant verslą bei sprendžiant su tuo susijusius klausimus. Esame pajėgūs konsultuoti bankų, kredito įstaigų, draudimo įmonių, investicinių fondų steigimo bei veiklos vykdymo klausimais ir nutraukimo klausimais. Turime patirties konsultuojant klientus tiek strateginiais, tiek einamaisiais veiklos vykdymo klausimais šiuose sektoriuose.

Pastaruoju metu nemažai laiko skiriame atstovaujant šių įstaigų klientams derantis, įsigyjant jiems reikiamas paslaugas ir produktus, o taip pat sprendžiant su šių produktų ir paslaugų netinkamu suteikimu susijusius ginčus.

Mes galime būti naudingi:
-    Rengiant, pateikiant dokumentus dėl bankų, kredito unijų, draudimo įmonių, investicinių fondų valdymo įmonių steigimo, veiklos pradėjimo, licencijų bei leidimų gavimo, šių verslų įsigijimo, susijungimo, atskyrimo bei kitokio veiklos restruktūrizavimo.
-    Konsultuojant einamaisiais šio sektoriaus veiklos klausimais (rengiant vidaus dokumentus, pateikiant juos priežiūros ir kontrolės institucijoms, rengiant tipines sutartis su klientais ir tiekėjais ir kt.).
-    Atstovaujant klientų interesus šio sektoriaus įmonių bankroto, likvidavimo, reorganizavimo ir restruktūrizavimo procesuose.
 

Atgal